niedziela, 8 czerwca 2014

Nowy wig i gogle dla Serafina!

Witajcie, kochani! Zrobiłam wczoraj mój pierwszy szyty wig dla Serafina i dzisiaj gogle. Perukę uszyłam ze starej, ludzkiej, z ciuchlandu za 3zł. Była w opłakanym stanie, ale ją wyczesałam, wyprułam pasma włosów i wymyłam. A gogle... też ze wszystkiego, co było pod ręką.
Podoba się?

9 komentarzy :

 1. I to jak! *_*
  ja chce takie google! QwQ
  Proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę i proszę QwQ

  OdpowiedzUsuń
 2. Serafin to teraz prawdziwy lotnik, chociaż bez skrzydeł....
  Genialnie wyszło, podziwiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie Ci to wyszło ja już nie mam cierpliwości do szycia wigów , ale był czas gdy to robiłam . Stwierdziłam jednak ,że wolę kupione. Bo jednak zawsze mi coś moich tworach nie pasowało. Nie licząc tych furrr je kocham szyć :)). Wygląda fenomenalnie . Tak hymm męsko mimo długich włosów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawdziwe czar mary i..... jest fantastyczny wig i fenomenalne okulary....
  Ty to masz magiczny talent.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie wyszło!choć on chyba bardzoej podoba mi sie w tym blondzie :) a gogle bombowe :D masz laska talenty!

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja nie jestem w stanie powiedzieć, w którym wigu bardziej mi się podoba - widać ładnemu we wszystkim ładnie:) Nie wiem, co miałaś pod ręką, ale co by to nie było, gogle wyszły rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie Ci te gogle wyszły! *.*
  Dzięki :) Dale to też rozmiar prawie na 1/6 bo ma niecałe 30cm ;)
  Szyj i pokazuj! Po sesji ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie no wiguś piękny, a jeszcze jak się pomyśli ile kosztował, to tym bardziej mi się podoba, uwielbiam takie okazjonalne zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładne gogle i peruka. Widać, że masz dryg do tego.

  OdpowiedzUsuń