czwartek, 6 lutego 2014

Pierwszy wpis

Oto mój pierwszy wpis na tym blogu oraz na blogspocie. Jako, że dopiero zaczynam wchodzić w lalkowy świat, pozwolę sobie opowiedzieć Wam kim właściwie jestem. Imię i nazwisko uważam tutaj za zbędne- zwracajcie się do mnie Kakuai lub po prostu Kaku (adres bloga zawiera podwójne k ze względu na pozajmowane adresy). Urodziłam się 4 maja, bardzo cenię sobie tą datę. Uwielbiam numerologię i zodiak. Od dziecka tworzę, rysuję oraz maluję. Jestem osobą zaradną, potrafię zrobić piękne rzeczy dosłownie z niczego. Szybko się uczę. Nie należę do majętnych osób, dlatego często sytuacja zmusza mnie do kombinowania i załatwiania droższych i mniej niezbędnych do życia rzeczy z drugiej ręki, jak np. lalki. Cenię dokładność, dbałość o szczegóły, czystość, uwielbiam przedmioty drogie, wymagające dużego nakładu pracy lub zwyczajnie piękne. Zawsze mam przy sobie coś z sową, ponieważ je uwielbiam. Podobnie pingwiny i koty. Przez całe moje życie w domu goszczę chomiki, po prostu je kocham. Od kilku lat kolekcjonuję mangi. Jestem uzależniona od słodyczy, szczególnie produktów Kinder. Studiuję na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jutro postaram się zamieścić zdjęcia mojej garstki kolekcji lalek.
Aktualnie staram się o zdobycie kilku okazów. Do napisania!

3 komentarze :

  1. Witaj Kaku :D "T. Spears" sugeruje mi zamiłowanie do Kuroshitsuji i Williama ;) Zaciekawił mnie owy w wpis i czekam na dalszy rozwój :3

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie :D Witaj :]

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest takie powitanie, po którym ma się ochotę czytać dalej. A więc zapamiętuję blog i myślę, że będę tu co jakiś czas . Ze szczególną ciekawością obejrzę nie tylko lalki, ale twórczość własną :)

    OdpowiedzUsuń